Statuss ir jūsu Ethereum operētājsistēma. Statusa kriptogrāfijas maciņš ļauj droši nosūtīt, uzglabāt un apmainīt Ethereum aktīvus, piemēram, ETH, SNT, stabilas monētas, piemēram, DAI, kā arī kolekcionējamus priekšmetus. Pārliecināti pārņemiet kontroli pār savu kriptovalūtu un digitālajiem aktīviem, izmantojot mūsu daudzķēžu Ethereum maka lietotni, kas atbalsta Ethereum Mainnet, Base, Arbitrum un Optimism. Statusa blokķēdes maciņš pašlaik atbalsta tikai ETH, ERC-20, ERC-721 un ERC-1155 līdzekļus; tas neatbalsta Bitcoin. Sūtiet privātas 1:1 un privātas grupas tērzēšanas sarunas, nevienam nelokājoties par jūsu saziņu. Statuss ir ziņojumapmaiņas programma, kas novērš centralizētus ziņojumu relejus, lai nodrošinātu lielāku privātumu un drošu ziņojumapmaiņu. Visi ziņojumi ir šifrēti ar pilnīgu šifrēšanu. Turklāt neviens ziņojums neatklāj, kas ir autors vai paredzētais adresāts, tāpēc neviens, pat ne Statuss, nezina, kas runā ar kuru vai kas tika teikts. Lietojiet savu kriptovalūtu darbam ar jaunākajām decentralizētajām finanšu lietotnēm un decentralizētajām biržām (DEX), piemēram, Maker, Aave, Uniswap, Synthetix, PoolTogether, Zerion, Kyber un citām. Izpētiet, izveidojiet savienojumu un tērzējiet ar savām iecienītākajām kopienām un draugiem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir neliela draugu grupa, mākslinieku kolektīvs, kriptovalūtu tirgotāji vai nākamā lielā organizācija – rakstiet un sazinieties ar statusa kopienām. Palieciet privāti, izveidojot pseidoanonīmu kontu. Izveidojot savu bezmaksas kontu, jums NEKAD nebūs jāievada tālruņa numurs, e-pasta adrese vai bankas konts. Jūsu maka privātās atslēgas tiek ģenerētas un droši glabātas, lai nodrošinātu, ka tikai jūs varat piekļūt saviem līdzekļiem un finanšu darījumiem.
Pirkšanas un pārdošanas apjomi 1. novembrī ievērojami palielinājās, un pirkšanas apjomi ievērojami pārsniedza pārdošanas apjomus. Šis kāpums liecina par atjaunotu interesi par Ethereum, lai gan nav skaidrs, vai šis entuziasms būs noturīgs. Investoru vilcināšanās, šķiet, sakņojas pašreizējā politiskajā klimatā, jo gaidāmās ASV vēlēšanas met ēnu uz tirgus aktivitāti. Rezultātā biržas plūsmas ir sasniegušas 2024. gada zemāko līmeni, atspoguļojot piesardzīgu pieeju gan lielu, gan mazu turētāju vidū. Biržā ienākošās naudas plūsmas šī raksta sagatavošanas brīdī bija ievērojami lielākas nekā izejošās: aptuveni 67 737 ETH ienākošās naudas plūsmas salīdzinājumā ar 49 890 ETH izejošajām naudas plūsmām pēdējo 24 stundu laikā, tādējādi atspoguļojot šo piesardzīgo attieksmi. Tā kā Ethereum vaļi bremzējas, jauni projekti, piemēram, Pepe Unchained, rada viļņus, piedāvājot unikālu inovatīvu tehnoloģiju un lietotāju pievilcības apvienojumu, kas potenciāli varētu piesaistīt interesi ārpus tradicionālajiem Ethereum portfeļiem. Pepe Unchained nav vienkāršs Pepe monētas klons. PEPU) mērķis ir atslēgt ievērojamas atlīdzības par ieguldījumiem un palielināt darījumu ātrumu, piedāvājot pievilcīgu iespēju tiem, kas meklē atsvaidzinošu pavērsienu tradicionālajā mēmu monētu modelī.
Kriptopasaules līderis Bitcoin (BTC) bieži tiek kritizēts saistībā ar lielo enerģijas patēriņu, kas nepieciešams tā ieguves procesā. Ethereum atrodas pārejas procesā no ieguves uz līdzdalības mehānismu. Līdz ar to jaunu ETH kriptovalūtas vienību radīšanā jeb “rakšanā” nebūs nepieciešams izmantot lielus datoru resursus un vairs netiks patērēta elektroenerģija milzīgos apmēros. Kriptovalūtu “rakšana” jeb ieguve blokķēžu tehnoloģijā apzīmē monētu emisijas jeb ieguves procesu. Monētas tiek piešķirtas par blokķēdes tīkla uzturēšanu, apstiprinot transakcijas un nodrošinot sarežģītu kriptogrāfijas algoritmu skaitļošanu. Šo darbību veikšanai ir neieciešama jaudīga aparatūra, kas patērē daudz elektroenerģijas. Uz skaitļošanas jaudu balstīto emisijas procesu sauc par darba apliecinājuma mehānismu (Proof-of-Work, PoW). Vienkāršoti izsakoties – ja tīkla ietvaros esi paveicis darba uzdevumu un vari parādīt skaitļošanas atrisinājumu, par to kā atlīdzību saņemsi jaunu kriptovalūtas vienību. Ethereum tagad atvadās no darba apliecinājuma mehānisma (PoW) un pāriet uz likmes apliecinājuma mehānismu (Proof-of-Stake, PoS), kurā jaunas ETH vienības tiek piešķirtas tiem, kas ir rezervējuši noteiktu skaitu esošo vienību.
Neraugoties uz starptautisko maksājumu izplatību un popularitāti, ne visi mūsdienās zina, kas ir swift. Tāpēc turpmāk mēs runāsim par to, kas ir ātrais pārvedums un SEPA un kā tie darbojas. Galu galā tās ir visizplatītākās sistēmas pasaulē. Vispirms jāsaprot, kas ir swift sistēma. Šī sistēma ir viena no vispasaules sistēmām, kas aptver vairāk nekā divsimt valstis un atbalsta vairāk nekā desmit tūkstošus dažādu banku. Savukārt sepa bankas pārskaitījums ir maksājums, kas tiek veikts tikai euro zonā. Maksājumus var veikt tikai Eiropas valūtā. Konta numurs ir IBAN formātā. Asociācijā ir arī Norvēģija un Šveice, kā arī Islande. Lielākajai daļai uzņēmumu vai privātpersonu nav atšķirības, vai izmantot SWIFT vai SEPA maksājumu. Galu galā lielākā daļa pārskaitījumu tiek veikti eiro, tāpēc ar abām sistēmām ir vienlīdz ērti strādāt. Tomēr, izvēloties, ņemiet vērā, ka šīs sistēmas kontrolē pilnīgi dažādas valstis. Piemēram, SWIFT ir ASV kontrolēta sistēma; tā ir šīs valsts departaments, kas uzrauga finanšu sistēmu.