Tomēr tā galvenā priekšrocība ir spēcīgā drošība, ko tas nodrošina tīklam, padarot to ļoti izturīgu pret uzbrukumiem un nodrošinot blokķēdes integritāti un nemainīgumu. Sākotnējais mehānisms (PoW): Tāpat kā Bitcoin, arī Ethereum sākotnēji izmantoja PoW, saskaroties ar līdzīgām problēmām ar enerģijas patēriņu un mērogojamību. Pašreizējais mehānisms (PoS): Ethereum ir pārgājis uz Proof of Stake (PoS) ar Ethereum 2.0 atjauninājumu. Sistēmā PoS validatori tiek izvēlēti, lai izveidotu jaunus blokus, pamatojoties uz to rīcībā esošo ETH monētu skaitu, ko viņi ir gatavi “dot” kā nodrošinājumu. Energoefektivitāte: PoS ir daudz energoefektīvāks nekā PoW, jo tas novērš nepieciešamību pēc energoietilpīgas atlīdzības ieguves par nodrošinātiem darījumeim blokķēdē. Drošība: Lai gan PoS tiek uzskatīts par drošu, tas parasti tiek uzskatīts par mazāk pierādāmu nekā PoW. Drošība lielā mērā ir atkarīga no monētas bagātības sadalījuma. Bažas par decentralizāciju: PoS gadījumā pastāv bažas, ka tiem, kuriem ir lielāka bagātība (vairāk monētu), tīklā ir lielāka jauda. Mērogojamība: PoS nodrošina lielāku transakciju caurlaidspēju vienā sekundē, uzlabojot mērogojamību.
Ērtai un ātrai integrēšanai Transact Pro piedāvā jau gatavus spraudņus vispopulārākajām CMS sistēmām, kas atvieglo maksājumu pieņemšanas pieslēgšanu un neprasa štata IT personāla nodarbināšanu. Transact Pro Connect – integrācija mūsu sistēmās ar mūsdienīgas lietojumprogrammu saskarnes palīdzību padara mūsu atbalstu neredzamu jūsu klientiem. Tīmekļa veikals, tiešsaistes banka, maksājumu vārteja, komunikācijas sistēmas un pat maksājumu kartes – tas viss būs pieejams jūsu zīmola ietvaros, bet to nodrošinās mūsu komanda. Transact Pro sniedz arī White Label karšu risinājumus. Debeta, dāvanu, lojalitātes kartes un korporatīvās kartes, kas paredzētas juridiskajām personām kā papildu pakalpojumi norēķinu konta atvēršanā. Transact Pro piedāvātās kartes Mastercard var izmantot norēķiniem tirdzniecības vietās visā pasaulē un pirkumiem internetā. Eiropas Savienībā ievērojama loma tehnoloģiju attīstībā un virzīšanā ir uzraudzības iestādēm – regulatoriem. Ar likumdošanas instrumentiem tās cenšas samazināt riskus, kas saistīti ar tirgū ienākošajām jaunajām tehnoloģijām. Attālinātā apkalpošana, rūpīgi pārdomāts un ērts instruments – risinājumi, ko FinTech piedāvā jaunuzņēmumiem, ir tikai ārējā čaula, zem kuras slēpjas sarežģīts tehnoloģiskais risinājums, integrācija un mijiedarbība ar dažādām sistēmām un procesiem, kā arī regulējuma un likumdošanas bāzes ievērošana. Šajā ziņā jaunuzņēmumiem var palīdzēt kompānijas, kam jau ir tehnoloģiskā bāze, pieredze un juridiskā kompetence. Ilggadīgā pieredze ļauj Transact Pro nodrošināt individuālu pieeju un mērogojamu, augsti produktīvu risinājumu katram klienta biznesa uzdevumam. „Tiks radīti arvien jauni, interesanti FinTech produkti, kas aizstās esošās tehnoloģijas un finanšu produktus vai darbosies tandēmā ar tiem. FinTech šodien ļauj aktīvāk pārvaldīt finanses visos līmeņos, it sevišķi mazā biznesa līmenī. Daudzus, kuriem nav pieejas tradicionālajām banku sistēmām, FinTech pakalpojumu attīstība varēs iesaistīt aktīvajā biznesā, padarot naudas operācijas viņiem pieejamākas”, uzskata Transact Pro biznesa attīstības nodaļas vadītājs Jurijs Bordulans. Transact Pro ir uzticams maksājumu pakalpojumu sniedzējs, šī kompānija ir tiešs maksājumu sistēmu Visa un Mastercard, SEPA un SWIFT dalībnieks, kas dod tai priekšrocību strādāt bez banku starpniecības. Pašlaik Transact Pro veic vairāk nekā 10 miljonus transakciju mēnesī, strādā vairāk nekā 25 pasaules valstīs un nodrošina tehnisko atbalstu tiešsaistes biznesā vairāk nekā 2,5 tūkstošiem klientu.
Šis pārskaitījuma veids ir izdevīgs, ja Jums ir nepieciešams pārskaitīt līdzekļus eiro valūtā uz kontiem Eiropas Savienības dalībvalstīs, Apvienotajā Karalistē, Šveicē, Monako, Sanmarīno, Andorā, kā arī Eiropas Ekonomikas zonā – Norvēģijā, Islandē un Lihtenšteinā. Komisija par Eiropas maksājumiem tiek segta šādi: Maksātājs maksā SEB komisijas maksu un saņēmējs maksā otras bankas komisijas maksu. Ir trīs veidu Eiropas maksājumi: Zibmaksājums, Standarta SEPA un Eiropas Ekspress maksājums. Šis pārskaitījuma veids ir izdevīgs, ja Jums ir nepieciešams pārskaitīt līdzekļus eiro valūtā uz kontiem Eiropas Savienības dalībvalstīs, Eiropas Ekonomikas zonā, Apvienotajā Karalistē, Šveicē, Monako, Sanmarīno, Andorā. Komisija par Eiropas maksājumiem tiek segta šādi: Maksātājs maksā SEB komisijas maksu un saņēmējs maksā otras bankas komisijas maksu. Ir trīs veidu Eiropas maksājumi: Zibmaksājums, Standarta SEPA un Eiropas Ekspress maksājums. Ja maksājums (līdz 15 000 eiro) tiek veikts internetbankā vai mobilajā lietotnē un saņēmēja banka ir Eiropas ātro maksājumu sistēmas dalībnieks, maksājums tiek izpildīts kā zibmaksājums un līdzekļi tiek pārskaitīti nekavējoties. Ja bankai nav iespējams izpildīt Jūsu Eiropas maksājumu kā zibmaksājumu, maksājums automātiski tiek veikts kā Standarta SEPA maksājums.
Šī atkopšanās sakrīt ar Bitcoin jauno visu laiku augstāko cenu un nozīmīgu uzkrāšanas notikumu no SharpLink Gaming puses, kas tālāk pastiprina altkoinu ralliju. Bitcoin kāpums virs 123 000 ASV dolāru izraisīja plašu optimisma vilni kriptovalūtu tirgū, likvidējot vairāk nekā 700 miljonu dolāru vērtībā pārsvarā īsās pozīcijas. Ethereum sekoja piemēram, izmantojot tā ciešo korelāciju ar BTC. Kopējā kriptovalūtu tirgus kapitalizācija pieauga par 3,77% līdz 3,82 triljoniem dolāru, investoriem pievēršoties altkoiniem, īpaši tiem, kuri piedāvā spēcīgu “staking” (ieguldījumu bloķēšanas) mehānismu, piemēram, ETH. Institucionālo investoru uzmanību piesaistīja SharpLink Gaming paziņojums par 270 000 ETH iegādi aptuveni 463 miljonu dolāru vērtībā. Ievērojami, ka uzņēmums ir nodevis “stakingā” 95% no saviem turējumiem, izņemot būtisku ETH daļu no brīvās apgrozības. Šis solis norāda uz pieaugošu institucionālo pārliecību par Ethereum nozīmi decentralizētajā finansē un tā potenciālu pelnīt caur stakingu. Ethereum izrāviens virs 3 000 dolāru pārkāpa svarīgu Fibonacci pretestības līmeni pie 2 820 dolāriem. RSI (relatīvā spēka indekss) pašlaik ir 71,54 – tas norāda uz spēcīgu impulsu, lai gan tuvojas pārvērtētas zonas robežai. 53,63, kas liecina par iespējamu kāpuma turpinājumu. Ja impulss saglabāsies, nākamais tehniskās pretestības līmenis ir ap 3 288 dolāriem, balstoties uz 127,2% Fibonacci paplašinājumu.
Ethereum apstiprināšanas atlīdzība tiek sadalīta pēc līknes, ko ietekmē gan iesaistīto pušu līdzdalība, gan vidējais procentālais apmērs; sākotnējie ETH 2.0 apstiprinātāji saņem 20% atlīdzību, kas tiek pakāpeniski pazemināta, līdz tuvākajā nākotnē tā būs no 7% līdz 4,5% gadā. Lai lietotājs varētu vadīt savu Ethereum mezglu, minimālā prasība ir 32 ETH. Piedalīšanās Ethereum 2.0 nozīmē, ka jūsu ETH daļa tiks bloķēta tīklā uz aptuveni 2 gadiem, līdz tiks pabeigta Ethereum 2.0 atjaunināšanas fāze (paredzams, ka tā tiks veikta 2022. gadā). Vēl viena iespēja lietotājiem, kuri nevēlas vai nespēj sasniegt 32 ETH (rakstīšanas laikā tas pielīdzināms gandrīz 58 000 ASV dolāriem), ir krājumu apvienošana. Dalības fonds ir trešās puses pakalpojums, kas ļauj lietotājiem apstiprināt viņiem pieņemamo apjomu un prpporcionāli tam nopelnīt atlīdzību. Tas vidusmēra lietotājam piedāvā daudz lielāku elastību. 1. fāze – Shard ķēdes: Shard ķēdes vai Shards ETH 2.0 tīklā nodrošina tīklam mērogošanas risinājumu, kas paredzēts tūlītēju zemu izmaksu darījumu veikšanai, kādi nav bijuši pieejami iepriekš. Paredzētā izlaišana – 2021. gadā.