Ethereum blokķēde pēdējā mēneša laikā apstrādājusi pārsteidzošus 24,69 miljonus transakciju, uzstādot jaunu, vēsturisku maksimumu. Šis monumentālais sasniegums ir skaidrs signāls, ka otrā līmeņa risinājumi (L2), citi blokķēžu tīkli un arvien plašākā decentralizētās tehnoloģijas pieņemšana aktīvi virza visu ekosistēmu uz priekšu, veidojot stabilāku un spējīgāku nākotni. Nozares analītiķis Leons Vaidmanis uzsver, ka šis nav tikai nejaušs aktivitātes uzplaiksnījums. Gluži pretēji – tas ir pārliecinošs apliecinājums tam, ka Ethereum nostiprina savas pozīcijas kā decentralizēto finanšu (DeFi), neaizstājamo žetonu (NFT) un otrā līmeņa projektu nesatricināms pamats. Viņš pat atzīmē, ka pat 2021. gada “buļļu tirgus” eiforijā ikmēneša aktivitāte nesasniedza šādus apjoma augstumus, kas liecina par patiesi unikālu momentu blokķēdes evolūcijā. Saskaņā ar DeFiLlama datiem, pēdējo 30 dienu laikā stabilo monētu kopējais piedāvājums pasaulē pieaudzis par iespaidīgiem 5,671 miljardiem ASV dolāru. Kas ir īpaši zīmīgi – vairāk nekā puse no šī pieauguma, proti, 3,366 miljardi ASV dolāru, ir tieši Ethereum blokķēdē bāzētas stabilās monētas. Tas atkal apliecina Ethereum kā primārās platformas statusu digitālās valūtas stabilitātes nodrošināšanā. Šobrīd stabilo monētu kopējais piedāvājums ir pārsniedzis 251 miljardu ASV dolāru atzīmi, ar USDT saglabājot dominējošu lomu 62,21% tirgus daļā. Šī stabilo monētu izaugsme ir vitāli svarīga visai kriptovalūtu telpai, nodrošinot likviditāti un uzticamu patvērumu mainīgajā tirgus ainavā. Vēl viens spilgts apliecinājums Ethereum pieaugošajai nozīmei ir korporatīvo spēlētāju interese. Nesen 38 ietekmīgi uzņēmumi uzkrājuši vairāk nekā 1,19 miljonus Ethereum monētu, kuru kopējā vērtība sasniedz apbrīnojamus 3 miljardus ASV dolāru. Šis ievērojamais uzkrājums norāda uz dziļu ticību Ethereum ilgtermiņa vērtībai un pielietojamībai. Tādējādi Ethereum (ETH) apjoms šo korporāciju stratēģiskajās rezervēs ir sasniedzis gandrīz 1% no kopējā apgrozībā esošā kriptovalūtas daudzuma. Šis fakts ir kā atbalsta zīmogs, kas liecina par institucionālās pasaules pieaugošo atzinību un integrāciju ar Ethereum ekosistēmu, pozicionējot to kā decentralizētās nākotnes stūrakmeni.
Microsoft izmanto VantageScore (3.0) no Experian kā kredīta punktu sistēmu programmatūrā Defender atsevišķiem lietotājiem. VantageScore (3.0), kas tiek parādīts programmatūrā Defender atsevišķām personām, ir atsevišķa biroja kredīta novērtējums, ko īpaši nodrošina Experian. Kā darbojas kredīta Microsoft Defender pārraudzība? Kredīta pārraudzība Microsoft Defender darbojas, sadarbojoties ar Experian. Experian ir atbildīga par kredīta brīdinājumu, kredīta rādītāju un kredīta ziņojumu, kam piekļūstat, izmantojot šo pakalpojumu. Kā tiek glabāta mana informācija un kuras personas var tai piekļūt? Experian saglabā nepieciešamos datus, lai izgūtu kredīta atskaites, rezultātus un brīdinājumus, izmantojot nozares standarta šifrēšanas metodes. Tie arī izmanto TLS 1.2 šifrēšanu visiem datiem, kas tiek pārsūtīti starp jūsu ierīci un to pakalpojumu. Microsoft neskata un nesaglabā personu identificējošu informāciju par jums vai jūsu šī pakalpojuma lietojumu, un ne koplietotu jūsu datus ar trešajām pusēm. Līdzīgi experian neatklāj, nepārdodas un nepiešķir piekļuvi jūsu datiem ārējām pusēm. 1. Līdzeklis ir pieejams Amerikas Savienoto Valstu un ASV teritoriju. Credit score ir viens birojs VantageScore 3.0, ko nodrošina Experian. Mēneša kredīta atskaiti nodrošina Experian, izmantojot vienus birojs datus. Lietotājiem, kas ir jaunāki par 18 gadiem, vai lietotājiem, kuriem nav kredītvēstses, nav iekļauts kredīta novērtējums. Ģimenes organizatori nevar pievienot, skatīt un saņemt brīdinājumus, kas saistīti ar ģimenes dalībnieku kredīta pārraudzību. Kā ierīces primārā lietotāja interfeisa valoda ir jāiestata angļu valoda.
Pieslēdz ZZ Banku, vienmēr laikus papildini savu ZZ un nepaliec bez sakariem pašā nepiemērotākajā brīdī. Nosaki limitu, cik vēlies tērēt sakariem, un Tavi tēriņi nekad nepārsniegs noteiktās robežas. Ērti, ātri un supervienkārši! 1. Tev nepieciešama derīga Latvijā izdota maksājumu karte – Visa, Visa Electron, Master card, Maestro, American Express, ar kuru vari veikt pirkumus internetā. 2. Ienāc savā kontā portālā Mana ZZ. Ja konta vēl nav, to var viegli izveidot. 3. Atver sadaļu ZZ Banka. 4. Reģistrē savu bankas karti, papildinot ZZ kontu no šīs kartes. 5. Nosaki mēneša limitu un turi savus tēriņus grožos. 2. Uzstādi automātisku ZZ konta papildināšanu no reģistrētās kartes, izvēloties sev vēlamo summu. Konts tiks automātiski papildināts ik reizi, kad Tava konta bilance būs mazāka par 0,50 EUR. 3. Izvēlies, vai automātiskai konta papildināšanai nepieciešams Tavs apstiprinājums. 4. Ar pakalpojumu ZZ Banka iespējams apmaksāt arī tarifu plānus un datu pakas, ja esi aktivizējis šādu iespēju.
Tikai tad, ja Jūs maksājuma formā esat atzīmējis izvēli “Izpildīt tikai kā zibmaksājumu”, taču to kāda iemesla dēļ nav iespējams izpildīt, Jūsu maksājums tiek ieskaitīts atpakaļ Jūsu kontā un banka neveic Jūsu maksājumu kā Standarta SEPA maksājumu. Ja saņēmēja banka nav Eiropas ātro maksājumu sistēmas dalībnieks vai maksājuma summa pārsniedz 15 000 eiro, Jūs varat izvēlēties Standarta SEPA vai Eiropas Ekspress maksājumu. • Ja Jūs iesniedzat maksājumu uzdevumu tiešsaistē līdz plkst. 16.00 vai arī bankas filiālē līdz plkst. • Ja maksājuma uzdevums tiek iesniegts tiešsaistē pēc plkst. 16.00 vai arī bankas filiālē pēc plkst. Ja maksājuma uzdevums tiek iesniegts pēc plkst. 16.30, nedēļas nogalē vai starptautiskā svētku dienā, nauda tiks ieskaitīta otras bankas kontā nākamajā darba dienā ap plkst. Laiks ir atkarīgs no saņēmēja bankas. Ja Eiropas Ekspress maksājums tiek iesniegts darba dienā līdz plkst. 17.00, nauda tiek pārskaitīta nekavējoties. Ja maksājuma uzdevums tiek iesniegts pēc plkst. Jaungada diena (1. janvāris), Lielā Piektdiena, Otrās Lieldienas, Darba svētki (1. maijs), Pirmie un Otrie Ziemassvētki (25.-26. decembris).
Lietotājiem, pārvietojoties internetā, jābūt modriem un piesardzīgiem. Pieaugošā krāpniecības sarežģītība, īpaši tā, kas izmanto jaunas tehnoloģijas un platformas, bīstami viegli apgrūtina kļūšanu par krāpniecības upuriem. Viena no šādām maldinošām shēmām, kas pašlaik cirkulē tiešsaistē, ir tā sauktā Ethereum (ETH) atlīdzības programmas krāpniecība, kas pievilina upurus ar solījumiem par ātru kriptovalūtas atdevi, bet rada tikai finansiālus zaudējumus. Šī krāpnieciskā kampaņa ir izsekota līdz negodīgai vietnei, kas maldinoši reklamē īpašu Ethereum dāvanu izlozi. Galvenā lapa lietotājiem sola iespēju dubultot savu ETH, nosūtot uz norādīto adresi no 0,5 līdz 200 ETH. Lai padarītu darījumu vēl patīkamāku, vietne pat reklamē bonusus par lielākiem ziedojumiem, piemēram, 20% atlīdzību tiem, kas nosūta 10 ETH vai vairāk. Neskatoties uz tā eleganto izskatu, šis piedāvājums ir tikai slazds. Upuri, kas nosūta ETH uz norādīto adresi, nesaņem neko pretī. Visi darījumi ir galīgi, un tos nav iespējams atsaukt vai atgūt, tāpat kā blokķēdes pārskaitījumiem. Jāatzīmē, ka krāpnieki maldīgi apgalvo par saistību ar likumīgām personām vai projektiem, lai veidotu ticamību, kas ir arvien izplatītāka taktika kriptovalūtu krāpniecībā.