SEPA pārskaitījumi ir veids, kā veikt maksājumus euro uz bankas kontiem Viena Euro Maksājumu Zona (SEPA) zona. Pašlaik SEPA pieder 34 valstis: 28 valstis, kas ietilpst ES, un Islande, Lihtenšteina, Norvēģija, Šveice. SEPA pārskaitījumu veikšanas veids ir ļoti vienkāršs: maksājuma informācija parasti tiek sniegta lietotnē (tāpat kā tas tiek darīts Kriptomat, kur varat arī lejupielādēt PDF ar detalizētu informāciju) vai pa e-pastu. Pēc tam šī informācija tiek izmantota maksājumu veikšanai, parasti izmantojot tiešsaistes bankas sistēmu. Tas ir drošs un lēts veids, kā veikt maksājumus. Tā izmanto IBAN (starptautisko bankas konta numuru) kā standartizētu veidu, kā attēlot bankas konta numuru. Cik ilgs laiks nepieciešams SEPA iemaksa vai naudas līdzekļu izņemšana? Kamēr kriptovalūtas darījumi notiek dažu minūšu laikā un darbojas 24/7/365, bankas pārskaitījumi notiek tikai bankas apstrādes laikā, un pārrobežu darījumi prasa zināmu laiku. Tas nav mūsu rokās, lai to padarītu ātrāku. SEPA darījumi parasti tiek apstrādāti 1-3 darba dienu laikā. Tomēr tos galvenokārt apstrādā 24 stundu laikā vai pat tajā pašā dienā. Ja viss tika izdarīts saskaņā ar norādījumiem, kas jums tika sniegti, jūsu depozīts tiks automātiski ieskaitīts jūsu lietotāja kontā. Tiklīdz līdzekļi būs pieejami jūsu Kriptomat kontā, jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu un īsziņu. Kas attiecas uz jūsu līdzekļu izņemšanu, tiek piemērots tāds pats laika posms, kad jūs izņemsiet līdzekļus savā verificētajā bankas kontā, var paiet 1-3 darba dienas. Tomēr tos galvenokārt apstrādā 24 stundu laikā vai pat tajā pašā dienā. Lūdzu, atļaujiet paiet 5 darba dienām, pirms pieņemat, ka ar jūsu darījumu kaut kas nav kārtībā. Ja jūsu naudas līdzekļi netiek ieskaitīti pēc 5 darba dienām, varat sazināties ar mums jebkurā laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka steidzami SEPA pārskaitījumi netiek pieņemti un mūsu banka tos automātiski noraidīs un nosūtīs atpakaļ uz jūsu kontu. Lūdzu, veiciet tikai regulārus SEPA pārskaitījumus.
Tas padara Ethereum ideālu izvēli gan lielām finanšu aplikācijām, gan mazākām, bieži vien humoristiskām kriptovalūtām, kas gūst popularitāti sociālajos tīklos. Decentralizācija: Ethereum ir decentralizēts tīkls, kas padara to pievilcīgu tiem, kas meklē uz platformas veidotas kriptovalūtas, kas nav atkarīgas no vienas iestādes vai uzņēmuma. Viedie līgumi (smart contracts): Ethereum piedāvā viedos līgumus, kas ļauj automatizēt darījumus, bez nepieciešamības pēc starpniekiem. Šis īpašums ir īpaši svarīgs altkoiniem un mēmu monētām, kas bieži vien tiek izmantotas tieši šādās aplikācijās. Ethereum 2.0: Pāreja uz Proof of Stake (PoS) nodrošina lielāku tīkla efektivitāti un mazāku enerģijas patēriņu, kas padara Ethereum vēl pievilcīgāku kā platformu altkoiniem un mēmu monētām. Kāpēc Ethereum ir tik populārs altkoinu un mēmu monētu veidošanai? Ātra un lēta transakciju apstrāde: Ethereum tīkls ir optimizēts, lai apstrādātu lielu skaitu transakciju, kas ir būtiski populārām mēmu monētām, kas tiek izplatītas masveidā. Plaša kopiena: Ethereum ir plaša attīstītāju un investoru kopiena, kas atbalsta gan galveno valūtu (ETH), gan dažādus tokenus.
Ethereum (ETH) ir uz blokķēdes tehnoloģiju veidota atvērtās programmatūras platforma, kas ļauj izstrādātājiem veidot un publicēt decentralizētas aplikācijas. Patiesībā Ethereum ir kas vairāk par kriptovalūtu. Vai ETH ir līdzīgs Bitcoin? Gan jā, gan nē. Kā Ethereum darbojas un kurš to izgudroja? Kāpēc izvēlēties Ethereum CFD? Ethereum un Bitcoin kopīgā īpašība ir tā, ka tie izveidoti, izmantojot publiska tīkla tehnoloģiju, kas pazīstama kā blokķēde, taču tas arī viss. Bitcoin piedāvā tikai vienu izmantošanas veidu – peer-to-peer elektroniskas valūtas sistēmu, kas ļauj realizēt tiešsaistes maksājumus. Patiesībā tā ir valūta tās visīstākajā veidā. Salīdzinot ar Bitcoin, kas blokķēdi izmanto, lai izsekotu, kam pieder visi Bitcoin, Ethereum blokķēdi lieto kā platformu, lai darbinātu gandrīz jebkuru decentralizētu aplikāciju. Bloomberg to aprakstījis kā “kopīgotu programmatūru, kuru var izmantot visi, taču tā ir aizsargāta pret viltojumiem”. Tātad iespēju klāsts tiešām ir bezgalīgs! No kurienes Ethereum radās un kurš to izgudroja? Ethereum 2013. gadā izveidoja Vitalik Buterin – kriptovalūtu pētnieks un programmētājs, kurš iepriekš strādāja pie Bitcoin.
Lai arī Ethereum nevar tikt saukts par ierobežotu piedāvājumu kā Bitcoin, pieprasījums pēc Ethereum tikai pieaug. Tīkls tiek pastāvīgi attīstīts, un aizvien vairāk uzņēmumu un lietotāju sāk izmantot Ethereum, lai attīstītu un izmanto savas dApps, kā arī iegulda šajā valūtā. NFT tirgus ir piedzīvojis ievērojamu izaugsmi, un lielākā daļa NFT tiek veidoti uz Ethereum tīkla. Ja jūs interesē digitālā māksla vai kolekcionējamie priekšmeti, Ethereum ir galvenā valūta, kas tiek izmantota šiem darījumiem. Daudzi investori izvēlas Ethereum kā ilgtspējīgu vērtības uzkrāšanas līdzekli, jo tas ir viens no galvenajiem kriptovalūtu tirgus dalībniekiem ar augstu likviditāti un ilgtspējīgu attīstību. Ar Ethereum 2.0 izmaiņām, ieguldītāji var piedalīties tokenu bloķēšanā un iegūt atlīdzību par savu ETH, palīdzot tīkla drošībai un efektivitātei. Tas piedāvā papildus iespējas pasīviem ienākumiem. Ethereum piedāvā lielu potenciālu gan kā investīciju līdzeklis, gan kā platforma, kas maina mūsu pieeju decentralizētajām tehnoloģijām un finansēm. Tāpēc daudziem cilvēkiem tas ir kļuvis par vienu no galvenajiem kriptovalūtu ieguldījumiem. Apmeklējiet Best Wallet vietni.
Parasti Ethereum bloka ieguves laiks ir aptuveni 13-15 sekundes, un tā ieguvēja reāllaika rentabilitāte ir tieši saistīta ar kriptovalūtas cenu. Kā tas atšķiras no Bitcoin? Galvenā atšķirība starp Bitcoin un Ethereum ir tā, ka ETH nav pakļauts deflācijai. Lai gan par to pastāv pretrunīgi uzskati, un daži ir ierosinājuši ieviest piedāvājuma ierobežojumus, Ethereum izstrādātāji aizstāv pašreizējo sistēmu, norādot, ka nevēlas iegūt “fiksētu drošības budžetu”. Spēja pielāgot ETH emisijas likmi, izmantojot vienprātību, ļauj Ethereum tirgum saglabāt tā drošību bez stingriem piedāvājuma ierobežojumiem. Ehtereum 2021. gada 20. februārī sasniedza visu laiku augstāko līmeni 2040 ASV dolāru apmērā, un galvenais cenu pieauguma katalizators ir DeFi sektora izaugsme. Kā tiek nodrošināts Ethereum tīkls? Ethereum pašlaik tiek nodrošināts, izmantojot Proof of Work (PoW) – pārbaudītu un patiesu, bet neefektīvu metodi, ko aizsāka Bitcoin. Ethereum izmanto tam īpaši pielāgotu atvērtā pirmkoda algoritmu Ethash. Lai gan Ethash Ethereum nodrošina efektīvāku PoW mehānismu, tīkls atrodas pārejas posmā uz Proof of Stake (PoS) algoritmu. Tā būs daļa no galvenā Ethereum 2.0 atjauninājuma – tā daudzpakāpju izlaišana sākās 2020. gada decembrī.